Преса про нас

Захиститися від забруднень допоможе вода, заряджена кремнієм

24.06.2015

Експерти кажуть, що ми дихаємо чи не найбруднішим повітрям у Європі. За рік кількість викидів шкідливих речовин на кожного жителя країни становить десятки, а у великих містах – сотні кілограмів. До речі, влітку повітря в мегаполісах завжди брудніше, бо не працюють такі природні «очисники», як сніг, дощ і вітер. Додайте до цього палаючі торфовища, загазовані вулиці та промислові викиди...

voda-zaryajennaya-kremniem

Як мінімізувати шкоду від брудного повітря

Звичайно, ідеальний варіант порятунку від брудного міського повітря – перебратися на літо кудись на море або в гори. Але якщо у вас такої можливості немає, подбайте про те, щоб хоча зрідка виїжджати «подихати» за місто. Найкраще провести час у хвойному лісі. Фітонциди, що виділяють сосни та ялини, очищають організм і сприяють виведенню токсинів. Аналогічний ефект має вода з вмістом кремнію.

Заряджена кремнієм вода чистить організм

Наші пращури спеціально викладали кремнієм стінки криниць. Така вода була завжди чистою і смачною, а люди, які її пили, рідше хворіли. Недарма ж кажуть, що заряджена кремнієм вода допомагає позбутися 100 недуг.

Науковими дослідженнями доведено, що причини багатьох досить поширених захворювань безпосередньо пов’язані з дефіцитом кремнію в нашому щоденному раціоні. Цей мікроелемент є потужним адсорбентом, здатним виводити з організму токсичні речовини. Крім того, кремній сприяє засвоєнню вітамінів та інших корисних речовин, допомагає відновлювати еластичність тканин суглобів.

Запорізькі козаки зналися на воді

Вода з природним вмістом кремнію цінується в будь-якій країні. Але далеко не в кожному джерелі він присутній. Наприклад, з українських мінеральних вод кремній містить «Знаменівська». Зовсім недавно компанія «Біола», її виробник, оновила «зовнішній вигляд» продукту – пляшку й етикетку. Але, як і колись, вода видобувається із природного джерела поблизу курортної зони «Солоний Лиман» на Дніпропетровщині. Колись тут була одна з найстаріших стоянок запорізьких козаків, де воїни поправляли здоров’я після ратних походів. Пізніше вчені встановили, що місцева вода має особливий аквабаланс мінералів і мікроелементів, з яким пов’язано чимало оздоровчих ефектів.

Тож зробіть корисною звичкою для себе пити хоча б кілька ковтків води, зарядженої кремнієм, упродовж дня. А разом з тим не забувайте «очищатися» й від негативних думок. Адже вони впливають на наше життя і самопочуття інколи більше, ніж будь-які зовнішні чинники. ®

Источник