Ми виробляємо соки, воду та напої, які любимо і п'ємо самі. У виробництві ми використовуємо тільки самі сучасні технології та саму якісну сировину. Просто щоб ви могли втамовувати спрагу і насолоджуватися смаком.

Наша місія

Ми покращуємо якість життя людей і є орієнтиром

  • для споживачів – через кращі бренди і продукти;
  • для галузі та українського суспільства – через високі стандарти роботи.

Принципи «Біола»

якими ми керуємося у повсякденній роботі

Сила команди

Ми віримо в синергію команди. Довіряємо один одному. Цінуємо внесок кожного члена команди. Отримуємо задоволення від роботи в команді. Разом ми досягаємо більших результатів, ніж міг би досягти кожен окремо.

Пристрасть до перемоги

Ми – першовідкривачі. Першими пропонуємо нашим споживачам кращі нові та затребувані продукти і сервіси. Прагнемо бути эталоном для інших; бути частиною Компанії, на яку рівняються.

Гордість за результат

Суть нашої роботи – якість. Ми виробляємо продукти, якими пишаємося. Постійно вдосконалюємо якість наших процесів і продуктів відповідно до запитів наших споживачів. У якості – основа нашого професіоналізму та ентузіазму.

Давати більше

Ми не обмежуємося простим виконанням функцій і впроваджуємо інновації в роботу. Ми завжди пропонуємо нашим колегам та партнерам додатковий сервіс. Постійно шукаємо найефективніші інновативні рішення, що дають більше очікуваного результату.

Наша історія

«Біола» – один із лідерів ринку, український виробник соків та нектарів, солодких газованих напоїв, мінеральної води «Знаменівська», холодного чаю та енергетиків з 1997 р. До групи компаній «Біола» входять два виробничі майданчики: у Дніпрі та Києві, сукупна проектна потужність яких понад 1 млрд пляшок на рік. Продукція компанії представлена в Україні, а також у країнах Європейського Союзу, США, Ізраїлі, Лівії, Білорусі, Грузії, Казахстані, Молдові, Таджикистані.

Наша команда

Головна цінність нашої компанії – це професіонали, які по-справжньому люблять свою справу. Ми віримо в синергію команди, довіряємо один одному, цінуємо внесок кожного, одержуємо задоволення від співпраці та разом досягаємо більшого, ніж могли б досягти окремо.